CPH flyforsinkelser


Her vises forsinkede ankomster og afgange fra/til Københavns Lufthavn (CPH) de seneste 2 dage, og hvor forsinkelsen er over 10 minutter.
  • Flykode og Flyselskab:
    Fra -> Til:
    Ankomst/Afgang, planlagt - reel:
    DW650 - Great Dane Airlines
    Forsinkelse: 145 minutter
    Ponta -> Billund
    27-07-2021: 17:25 - 19:50
    W68070 - Wizz Air
    Forsinkelse: 30 minutter
    Billund -> Vilnius
    27-07-2021: 12:00 - 12:30
    W68069 - Wizz Air
    Forsinkelse: 30 minutter
    Vilnius -> Billund
    27-07-2021: 11:30 - 12:00
    FR2532 - Ryanair
    Forsinkelse: 35 minutter
    Billund -> Malaga
    27-07-2021: 10:35 - 11:10
    FR2531 - Ryanair
    Forsinkelse: 30 minutter
    Malaga -> Billund
    27-07-2021: 10:10 - 10:40
    LH842 - Lufthansa
    Forsinkelse: 20 minutter
    Frankfurt -> Billund
    26-07-2021: 22:55 - 23:15
    DW606 - Great Dane Airlines
    Forsinkelse: 55 minutter
    Lamezia -> Billund
    26-07-2021: 22:25 - 23:20
    FR8497 - Ryanair
    Forsinkelse: 20 minutter
    Billund -> Palma
    26-07-2021: 21:50 - 22:10
    FR8498 - Ryanair
    Forsinkelse: 20 minutter
    Palma -> Billund
    26-07-2021: 21:25 - 21:45
    FR8651 - Ryanair
    Forsinkelse: 95 minutter
    Billund -> Venice/TSF
    26-07-2021: 20:00 - 21:35
    FR8650 - Ryanair
    Forsinkelse: 95 minutter
    Venice/TSF -> Billund
    26-07-2021: 19:35 - 21:10
    DW605 - Great Dane Airlines
    Forsinkelse: 25 minutter
    Billund -> Lamezia
    26-07-2021: 15:20 - 15:45
    CAT332 - Airseven
    Forsinkelse: 15 minutter
    Chania -> Billund
    26-07-2021: 00:50 - 01:05
    LH842 - Lufthansa
    Forsinkelse: 30 minutter
    Frankfurt -> Billund
    25-07-2021: 22:55 - 23:25
    FR7536 - Ryanair
    Forsinkelse: 15 minutter
    Billund -> Bologna
    25-07-2021: 22:25 - 22:40
    FR5179 - Ryanair
    Forsinkelse: 20 minutter
    Billund -> London
    25-07-2021: 22:10 - 22:30
    FR7535 - Ryanair
    Forsinkelse: 15 minutter
    Bologna -> Billund
    25-07-2021: 22:00 - 22:15
    FR5178 - Ryanair
    Forsinkelse: 30 minutter
    London -> Billund
    25-07-2021: 21:45 - 22:15
    FR9752 - Ryanair
    Forsinkelse: 75 minutter
    Billund -> Vienna
    25-07-2021: 20:15 - 21:30
    MLH3092 - -
    Forsinkelse: 20 minutter
    Billund -> Chania
    25-07-2021: 19:55 - 20:15
    FR9751 - Ryanair
    Forsinkelse: 70 minutter
    Vienna -> Billund
    25-07-2021: 19:50 - 21:00
    LO468 - LOT Polish Airlines
    Forsinkelse: 35 minutter
    Billund -> Warsaw
    25-07-2021: 19:45 - 20:20
    LO467 - LOT Polish Airlines
    Forsinkelse: 35 minutter
    Warsaw -> Billund
    25-07-2021: 19:05 - 19:40
    MLH3091 - -
    Forsinkelse: 30 minutter
    Chania -> Billund
    25-07-2021: 18:55 - 19:25
    DX6071 - Danish Air Transport
    Forsinkelse: 35 minutter
    Malaga -> Billund
    25-07-2021: 14:40 - 15:15
    FR9003 - Ryanair
    Forsinkelse: 15 minutter
    Billund -> Barcelona
    25-07-2021: 09:45 - 10:00
    DK1255 - Sunclass Airlines
    Forsinkelse: 25 minutter
    Chania -> Billund
    25-07-2021: 00:55 - 01:20
    DX8653 - Danish Air Transport
    Forsinkelse: 20 minutter
    Faro -> Billund
    24-07-2021: 23:00 - 23:20
    FI275 - Icelandair
    Forsinkelse: 80 minutter
    Billund -> Reykjavik
    24-07-2021: 22:35 - 23:55
    FR9634 - Ryanair
    Forsinkelse: 45 minutter
    Billund -> Rome
    24-07-2021: 20:00 - 20:45
    FR9633 - Ryanair
    Forsinkelse: 45 minutter
    Rome -> Billund
    24-07-2021: 19:35 - 20:20
    A34384 - Aegean Airlines
    Forsinkelse: 15 minutter
    Rhodes -> Billund
    24-07-2021: 19:20 - 19:35
    NVR271 - Novair
    Forsinkelse: 30 minutter
    Billund -> Chania
    24-07-2021: 18:15 - 18:45
    DK1254 - Sunclass Airlines
    Forsinkelse: 20 minutter
    Billund -> Chania
    24-07-2021: 16:30 - 16:50
    SK7744 - SAS
    Forsinkelse: 25 minutter
    Chania -> Billund
    24-07-2021: 16:00 - 16:25
    LH839 - Lufthansa
    Forsinkelse: 20 minutter
    Billund -> Frankfurt
    24-07-2021: 14:55 - 15:15
    LH838 - Lufthansa
    Forsinkelse: 20 minutter
    Frankfurt -> Billund
    24-07-2021: 14:15 - 14:35
    FR4723 - Ryanair
    Forsinkelse: 30 minutter
    Billund -> Milan/Bergamo
    24-07-2021: 14:00 - 14:30
    FR4722 - Ryanair
    Forsinkelse: 30 minutter
    Milan/Bergamo -> Billund
    24-07-2021: 13:35 - 14:05
    DX6061 - Danish Air Transport
    Forsinkelse: 35 minutter
    Palma -> Billund
    24-07-2021: 13:30 - 14:05
    DW652 - Great Dane Airlines
    Forsinkelse: 20 minutter
    Palma -> Billund
    24-07-2021: 12:40 - 13:00
    W68070 - Wizz Air
    Forsinkelse: 25 minutter
    Billund -> Vilnius
    24-07-2021: 12:00 - 12:25
    KL1342 - KLM
    Forsinkelse: 55 minutter
    Billund -> Amsterdam
    24-07-2021: 11:55 - 12:50
    W68069 - Wizz Air
    Forsinkelse: 25 minutter
    Vilnius -> Billund
    24-07-2021: 11:30 - 11:55
    KL1341 - KLM
    Forsinkelse: 70 minutter
    Amsterdam -> Billund
    24-07-2021: 11:20 - 12:30
  • Aktuelle forsinkelser

    TXL | Berlin-Tegel International Airport -> CPH | Copenhagen Kastrup Airport
    TGD | Podgorica Airport -> AAL | Aalborg Airport
    ZRH | Zürich Airport -> CPH | Copenhagen Kastrup Airport
    CPH | Copenhagen Kastrup Airport -> FCO | Leonardo da Vinci–Fiumicino Airport