CPH flyforsinkelser


Her vises forsinkede ankomster og afgange fra/til Københavns Lufthavn (CPH) de seneste 2 dage, og hvor forsinkelsen er over 10 minutter.
  • Flykode og Flyselskab:
    Fra -> Til:
    Ankomst/Afgang, planlagt - reel:
    LO459 - LOT Polish Airlines
    Forsinkelse: 98 minutter
    Warsaw -> Copenhagen
    19-07-2018: 22:00 - 23:38
    D83229 - Norwegian
    Forsinkelse: 165 minutter
    Copenhagen -> Oslo
    19-07-2018: 20:30 - 23:15
    D83096 - Norwegian
    Forsinkelse: 45 minutter
    Copenhagen -> Aalborg
    19-07-2018: 20:00 - 20:45
    D83094 - Norwegian
    Forsinkelse: 35 minutter
    Copenhagen -> Aalborg
    19-07-2018: 17:45 - 18:20
    D83662 - Norwegian
    Forsinkelse: 70 minutter
    Copenhagen -> Alicante
    19-07-2018: 15:30 - 16:40
    SK458 - SAS
    Forsinkelse: 35 minutter
    Copenhagen -> Oslo
    19-07-2018: 14:25 - 15:00
    D83225 - Norwegian
    Forsinkelse: 45 minutter
    Copenhagen -> Oslo
    19-07-2018: 14:15 - 15:00
    SK936 - SAS
    Forsinkelse: 94 minutter
    San Francisco -> Copenhagen
    19-07-2018: 13:15 - 14:49
    SK539 - SAS
    Forsinkelse: 120 minutter
    Copenhagen -> Manchester
    19-07-2018: 08:30 - 10:30
    SK7251 - SAS
    Forsinkelse: 170 minutter
    Copenhagen -> Dalaman
    19-07-2018: 08:10 - 11:00
    SK926 - SAS
    Forsinkelse: 174 minutter
    Dulles -> Copenhagen
    19-07-2018: 07:15 - 10:09
    D83379 - Norwegian
    Forsinkelse: 53 minutter
    Kos -> Copenhagen
    19-07-2018: 06:55 - 07:48
    D83407 - Norwegian
    Forsinkelse: 15 minutter
    Marrakech -> Copenhagen
    19-07-2018: 05:15 - 05:30
    DK1155 - Thomas Cook Airlines
    Forsinkelse: 16 minutter
    Rhodes -> Copenhagen
    19-07-2018: 01:55 - 02:11
    SK7290 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Zakinthos -> Copenhagen
    19-07-2018: 00:15 - 00:35
    D83321 - Norwegian
    Forsinkelse: 25 minutter
    Riga -> Copenhagen
    18-07-2018: 23:30 - 23:55
    D83639 - Norwegian
    Forsinkelse: 23 minutter
    Paris -> Copenhagen
    18-07-2018: 23:30 - 23:53
    SK1560 - SAS
    Forsinkelse: 18 minutter
    Paris -> Copenhagen
    18-07-2018: 23:25 - 23:43
    SK2874 - SAS
    Forsinkelse: 50 minutter
    Copenhagen -> Bergen
    18-07-2018: 22:55 - 23:45
    SK448 - SAS
    Forsinkelse: 15 minutter
    Copenhagen -> Göteborg
    18-07-2018: 22:55 - 23:10
    SK1474 - SAS
    Forsinkelse: 25 minutter
    Copenhagen -> Oslo
    18-07-2018: 22:55 - 23:20
    TP752 - TAP Portugal
    Forsinkelse: 55 minutter
    Lisbon -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:50 - 23:45
    LH832 - Lufthansa
    Forsinkelse: 33 minutter
    Frankfurt -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:40 - 23:13
    KL1139 - KLM
    Forsinkelse: 14 minutter
    Amsterdam -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:30 - 22:44
    SK652 - SAS
    Forsinkelse: 79 minutter
    Hamburg -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:15 - 23:34
    SK2536 - SAS
    Forsinkelse: 59 minutter
    Birmingham -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:10 - 23:09
    SK610 - SAS
    Forsinkelse: 12 minutter
    Zurich -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:10 - 22:22
    SK688 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Milan -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:05 - 22:25
    OS307 - Austrian Airlines
    Forsinkelse: 23 minutter
    Vienna -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:05 - 22:28
    SK586 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Palma Mallorca -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:05 - 22:25
    SK1427 - SAS
    Forsinkelse: 29 minutter
    Stockholm -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:00 - 22:29
    TK1787 - Turkish Airlines
    Forsinkelse: 29 minutter
    Istanbul -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:00 - 22:29
    SK1475 - SAS
    Forsinkelse: 16 minutter
    Oslo -> Copenhagen
    18-07-2018: 22:00 - 22:16
    SK1273 - SAS
    Forsinkelse: 40 minutter
    Copenhagen -> Aarhus
    18-07-2018: 22:00 - 22:40
    SK1636 - SAS
    Forsinkelse: 48 minutter
    Frankfurt -> Copenhagen
    18-07-2018: 21:55 - 22:43
    BA822 - British Airways
    Forsinkelse: 87 minutter
    London -> Copenhagen
    18-07-2018: 21:55 - 23:22
    FR7386 - Ryanair
    Forsinkelse: 105 minutter
    London -> Copenhagen
    18-07-2018: 21:45 - 23:30
    SK1678 - SAS
    Forsinkelse: 25 minutter
    Berlin -> Copenhagen
    18-07-2018: 21:25 - 21:50
    SK2888 - SAS
    Forsinkelse: 35 minutter
    Copenhagen -> Trondheim
    18-07-2018: 21:25 - 22:00
    SK1720 - SAS
    Forsinkelse: 50 minutter
    Copenhagen -> Helsinki
    18-07-2018: 21:20 - 22:10
    SK1760 - SAS
    Forsinkelse: 88 minutter
    Split -> Copenhagen
    18-07-2018: 21:05 - 22:33
    SK2889 - SAS
    Forsinkelse: 37 minutter
    Trondheim -> Copenhagen
    18-07-2018: 20:50 - 21:27
    SK1410 - SAS
    Forsinkelse: 15 minutter
    Copenhagen -> Stockholm
    18-07-2018: 20:50 - 21:05
    FR2989 - Ryanair
    Forsinkelse: 25 minutter
    Copenhagen -> Milano
    18-07-2018: 20:40 - 21:05
    SK1717 - SAS
    Forsinkelse: 30 minutter
    Helsinki -> Copenhagen
    18-07-2018: 20:35 - 21:05
    W66224 - Wizz Air
    Forsinkelse: 28 minutter
    Copenhagen -> Kiev
    18-07-2018: 20:35 - 21:03
    D83229 - Norwegian
    Forsinkelse: 55 minutter
    Copenhagen -> Oslo
    18-07-2018: 20:30 - 21:25
    D83320 - Norwegian
    Forsinkelse: 15 minutter
    Copenhagen -> Riga
    18-07-2018: 20:20 - 20:35
    FR2990 - Ryanair
    Forsinkelse: 16 minutter
    Milano -> Copenhagen
    18-07-2018: 20:15 - 20:31
    SK1409 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Stockholm -> Copenhagen
    18-07-2018: 20:10 - 20:30
    D85073 - Norwegian
    Forsinkelse: 40 minutter
    Copenhagen -> Málaga
    18-07-2018: 20:05 - 20:45
    SK2876 - SAS
    Forsinkelse: 135 minutter
    Copenhagen -> Bergen
    18-07-2018: 20:05 - 22:20
    W66223 - Wizz Air
    Forsinkelse: 64 minutter
    Kiev -> Copenhagen
    18-07-2018: 20:05 - 21:09
    SK1477 - SAS
    Forsinkelse: 25 minutter
    Oslo -> Copenhagen
    18-07-2018: 20:00 - 20:25
    SK6202 - SAS
    Forsinkelse: 23 minutter
    Málaga -> Copenhagen
    18-07-2018: 20:00 - 20:23
    GL780 - Air Greenland
    Forsinkelse: 135 minutter
    Kangerlussuaq -> Copenhagen
    18-07-2018: 20:00 - 22:15
    BA821 - British Airways
    Forsinkelse: 65 minutter
    Copenhagen -> London
    18-07-2018: 19:55 - 21:00
    FR604 - Ryanair
    Forsinkelse: 25 minutter
    Copenhagen -> Budapest
    18-07-2018: 19:50 - 20:15
    SK651 - SAS
    Forsinkelse: 65 minutter
    Copenhagen -> Hamburg
    18-07-2018: 19:45 - 20:50
    LO8146 - LOT Polish Airlines
    Forsinkelse: 25 minutter
    Copenhagen -> Tallinn
    18-07-2018: 19:40 - 20:05
    FR605 - Ryanair
    Forsinkelse: 24 minutter
    Budapest -> Copenhagen
    18-07-2018: 19:25 - 19:49
    KL1134 - KLM
    Forsinkelse: 30 minutter
    Copenhagen -> Amsterdam
    18-07-2018: 19:15 - 19:45
    AF1051 - Air France
    Forsinkelse: 35 minutter
    Copenhagen -> Paris
    18-07-2018: 19:15 - 19:50
    SK1260 - SAS
    Forsinkelse: 64 minutter
    Aarhus -> Copenhagen
    18-07-2018: 19:15 - 20:19
    BA820 - British Airways
    Forsinkelse: 27 minutter
    London -> Copenhagen
    18-07-2018: 19:05 - 19:32
    OK508 - Czech Airlines
    Forsinkelse: 33 minutter
    Prague -> Copenhagen
    18-07-2018: 19:05 - 19:38
    SK1470 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Copenhagen -> Oslo
    18-07-2018: 19:05 - 19:25
    D83638 - Norwegian
    Forsinkelse: 15 minutter
    Copenhagen -> Paris
    18-07-2018: 19:05 - 19:20
    SK1430 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Copenhagen -> Stockholm
    18-07-2018: 19:00 - 19:20
    SK1550 - SAS
    Forsinkelse: 172 minutter
    Amsterdam -> Copenhagen
    18-07-2018: 19:00 - 21:52
    LO461 - LOT Polish Airlines
    Forsinkelse: 17 minutter
    Warsaw -> Copenhagen
    18-07-2018: 19:00 - 19:17
    D82909 - Norwegian
    Forsinkelse: 60 minutter
    Copenhagen -> London
    18-07-2018: 18:55 - 19:55
    SK997 - SAS
    Forsinkelse: 110 minutter
    Copenhagen -> Shanghai
    18-07-2018: 18:40 - 20:30
    TK1786 - Turkish Airlines
    Forsinkelse: 80 minutter
    Copenhagen -> Istanbul
    18-07-2018: 18:40 - 20:00
    SK1507 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Copenhagen -> London
    18-07-2018: 18:30 - 18:50
    D83551 - Norwegian
    Forsinkelse: 13 minutter
    Budapest -> Copenhagen
    18-07-2018: 18:30 - 18:43
    AF1050 - Air France
    Forsinkelse: 31 minutter
    Paris -> Copenhagen
    18-07-2018: 18:30 - 19:01
    SK1429 - SAS
    Forsinkelse: 23 minutter
    Stockholm -> Copenhagen
    18-07-2018: 18:25 - 18:48
    SK1465 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Oslo -> Copenhagen
    18-07-2018: 18:25 - 18:45
    KL1133 - KLM
    Forsinkelse: 37 minutter
    Amsterdam -> Copenhagen
    18-07-2018: 18:20 - 18:57
    D83642 - Norwegian
    Forsinkelse: 35 minutter
    Copenhagen -> Nice
    18-07-2018: 18:20 - 18:55
    D82908 - Norwegian
    Forsinkelse: 60 minutter
    London -> Copenhagen
    18-07-2018: 18:15 - 19:15
    SK2535 - SAS
    Forsinkelse: 75 minutter
    Copenhagen -> Birmingham
    18-07-2018: 17:55 - 19:10
    D83503 - Norwegian
    Forsinkelse: 29 minutter
    Edinburgh -> Copenhagen
    18-07-2018: 17:45 - 18:14
    TK1785 - Turkish Airlines
    Forsinkelse: 69 minutter
    Istanbul -> Copenhagen
    18-07-2018: 17:45 - 18:54
    SK2556 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Hyeres -> Copenhagen
    18-07-2018: 17:40 - 18:00
    SK1259 - SAS
    Forsinkelse: 65 minutter
    Copenhagen -> Aarhus
    18-07-2018: 17:30 - 18:35
    SK2873 - SAS
    Forsinkelse: 38 minutter
    Bergen -> Copenhagen
    18-07-2018: 17:20 - 17:58
    SK2658 - SAS
    Forsinkelse: 69 minutter
    Munich -> Copenhagen
    18-07-2018: 17:20 - 18:29
    D83290 - Norwegian
    Forsinkelse: 25 minutter
    Copenhagen -> Pristina
    18-07-2018: 17:15 - 17:40
    BLX735 - TUIfly
    Forsinkelse: 95 minutter
    Copenhagen -> Alghero
    18-07-2018: 17:15 - 18:50
    SK1408 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Copenhagen -> Stockholm
    18-07-2018: 17:05 - 17:25
    SK1468 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Copenhagen -> Oslo
    18-07-2018: 17:05 - 17:25
    SK650 - SAS
    Forsinkelse: 69 minutter
    Hamburg -> Copenhagen
    18-07-2018: 17:00 - 18:09
    EZY8267 - easyJet
    Forsinkelse: 11 minutter
    London -> Copenhagen
    18-07-2018: 16:55 - 17:06
    SK1716 - SAS
    Forsinkelse: 15 minutter
    Copenhagen -> Helsinki
    18-07-2018: 16:50 - 17:05
    D83666 - Norwegian
    Forsinkelse: 20 minutter
    Copenhagen -> Palma Mallorca
    18-07-2018: 16:45 - 17:05
    A3753 - Aegean Airlines
    Forsinkelse: 30 minutter
    Copenhagen -> Athen
    18-07-2018: 16:35 - 17:05
    SK1874 - SAS
    Forsinkelse: 20 minutter
    Copenhagen -> Stavanger
    18-07-2018: 16:35 - 16:55
    SK439 - SAS
    Forsinkelse: 24 minutter
    Göteborg -> Copenhagen
    18-07-2018: 16:25 - 16:49